Rezultati

Svi sportoviIzaberi kategoriju
Bonusi - PSK TOP PONUDA
Dobitni tipovi
1494
Del Potro J.M. - McDonald M.
23.2.2019. 2:25
1:2
Nogomet - Argentina 1
Dobitni tipovi
-82
Lanus - Rosario C.
23.2.2019. 1:10
(1:0) 2:0
-81
Colon - Banfield
23.2.2019. 1:10
(0:1) 0:1
867
Lanus - Rosario C.
23.2.2019. 1:10
(1:0) 2:0
886
Colon - Banfield
23.2.2019. 1:10
(0:1) 0:1
Nogomet - Australija 1
Dobitni tipovi
997
Wellington P. - Sydney
23.2.2019. 7:35
(0:0) 0:1
Nogomet - Australija-Victoria liga
Dobitni tipovi
1932
Green Gully - Heidelberg Utd.
23.2.2019. 5:00
4:2
1931
Avondale H. - Port Melburn Sharks
23.2.2019. 5:15
1:0
Nogomet - Brazil-Carioca Play Out
Dobitni tipovi
-77
Bangu RJ - Fluminense RJ
23.2.2019. 1:00
(0:1) 0:2
431
Bangu RJ - Fluminense RJ
23.2.2019. 1:00
(0:1) 0:2
Nogomet - Brazil-Paulista
Dobitni tipovi
607
Bragantino - Novorizontino Sp
23.2.2019. 1:00
(1:0) 1:1
Nogomet - Čile 1
Dobitni tipovi
-34
Colo Colo - U. Concepcion
23.2.2019. 0:30
(0:0) 1:0
1569
Colo Colo - U. Concepcion
23.2.2019. 0:30
(0:0) 1:0
Nogomet - Čile 2
Dobitni tipovi
-26
Barnechea - Puerto Montt
23.2.2019. 0:00
(1:1) 2:1
1338
Barnechea - Puerto Montt
23.2.2019. 0:00
(1:1) 2:1
1343
Dep. Temuco - San Luis
23.2.2019. 0:00
(0:0) 0:0
Nogomet - Ekvador 1
Dobitni tipovi
-83
Dep. Cuenca - Emelec
23.2.2019. 1:15
(0:0) 1:0
2045
Dep. Cuenca - Emelec
23.2.2019. 1:15
(0:0) 1:0
Nogomet - Japan 1
Dobitni tipovi
952
Hiroshima - Shimizu
23.2.2019. 6:00
(0:1) 1:1
956
Vegalta S. - Urawa
23.2.2019. 6:00
(0:0) 0:0
958
S.Tosu - Nagoya
23.2.2019. 6:00
(0:0) 0:4
962
Kawasaki F. - Tokyo
23.2.2019. 6:00
(0:0) 0:0
953
Jubilo - Matsumoto Y.
23.2.2019. 7:00
(0:1) 1:1
961
Gamba O. - Yokohama FM
23.2.2019. 7:00
(1:3) 2:3
963
Kashima - Oita Trinita
23.2.2019. 7:00
(0:1) 1:2
964
Shonan B. - Sapporo
23.2.2019. 8:00
(0:0) 2:0
Nogomet - Kolumbija 1
Dobitni tipovi
-87
Atl.Huila - Dep.Pasto
23.2.2019. 1:45
(0:0) 2:0
491
Atl.Huila - Dep.Pasto
23.2.2019. 1:45
(0:0) 2:0
Nogomet - Meksiko 1
Dobitni tipovi
-60
Atlas - Tigres
23.2.2019. 4:00
(0:0) 0:1
-52
Veracruz - Cruz Azul
23.2.2019. 4:00
(1:0) 1:1
727
Veracruz - Cruz Azul
23.2.2019. 4:00
(1:0) 1:1
734
Atlas - Tigres
23.2.2019. 4:00
(0:0) 0:1
Nogomet - Meksiko 2
Dobitni tipovi
-98
Atlante - Mineros Z.
23.2.2019. 2:00
(0:0) 0:1
2031
Atlante - Mineros Z.
23.2.2019. 2:00
(0:0) 0:1
-67
Correcaminos - Tampico Madero
23.2.2019. 3:08
(0:0) 3:1
2032
Correcaminos - Tampico Madero
23.2.2019. 3:08
(0:0) 3:1
2033
Cimarrones De Sonora - Venados
23.2.2019. 4:30
(2:0) 3:2
Nogomet - Paragvaj 1
Dobitni tipovi
-36
Cerro P. - Nac.Asuncion
23.2.2019. 0:45
(0:0) 1:1
2085
Cerro P. - Nac.Asuncion
23.2.2019. 0:45
(0:0) 1:1
Nogomet - Peru 1
Dobitni tipovi
-99
Universitario - Molinos El Pirata Fc
23.2.2019. 2:00
(2:1) 3:1
1963
Universitario - Molinos El Pirata Fc
23.2.2019. 2:00
(2:1) 3:1
Hokej - AHL
Dobitni tipovi
-43
Cleveland - Milwaukee
23.2.2019. 1:00
(0:0 2:2 0:0)2:2 3:2
-41
Charlotte - Lehigh Valley
23.2.2019. 1:00
(1:1 - 1:0 - 0:0) 2:1
1450
Charlotte - Lehigh Valley
23.2.2019. 1:00
(1:1 1:0 0:0) 2:1
1451
Cleveland - Milwaukee
23.2.2019. 1:00
(0:0 2:2 0:0) 2:2 3:2
1454
Syracuse - Toronto Mar.
23.2.2019. 1:00
(0:0 0:0 0:0) 0:0 1:0
1455
Grand Rapids - Texas
23.2.2019. 1:00
(3:1 0:2 0:0) 3:3 3:3 4:3
1456
Utica - Rochester
23.2.2019. 1:00
(0:0 3:3 0:0) 3:3 3:4
1463
Iowa - San Jose Barr.
23.2.2019. 1:00
(1:1 1:1 0:0) 2:2 2:2 2:3
1457
Providence - Bridgeport
23.2.2019. 1:05
(2:1 1:2 1:1) 4:4 4:5
1458
Wilkes-Barre - Hershey
23.2.2019. 1:05
(0:0 2:1 0:3) 2:4
1459
Binghamton - Belleville
23.2.2019. 1:05
(1:1 1:1 1:3) 3:5
-61
Hartford - Springfield
23.2.2019. 1:15
(1:0 - 1:0 - 1:2) 3:2
1461
Hartford - Springfield
23.2.2019. 1:15
(1:0 1:0 1:2) 3:2
-68
Laval Rocket - Manitoba
23.2.2019. 1:30
(-:-) -:-
1462
Laval Rocket - Manitoba
23.2.2019. 1:30
(2:0 1:0 0:0) 3:0
-28
Ontario - San Antonio
23.2.2019. 4:00
(0:2 - 0:0 - 2:2) 2:4
1464
Ontario - San Antonio
23.2.2019. 4:00
(0:2 0:0 2:2) 2:4
Hokej - NHL
Dobitni tipovi
-39
Ottawa - Columbus
23.2.2019. 1:00
(0:1 - 0:0 - 0:2) 0:3
2136
Ottawa - Columbus
23.2.2019. 1:00
(0:1 0:0 0:2) 0:3
-66
Detroit - Minnesota
23.2.2019. 1:30
(0:2 - 1:1 - 1:0) 2:3
-12
Chicago - Colorado
23.2.2019. 1:30
(0:1 - 2:1 - 1:3) 3:5
2137
Chicago - Colorado
23.2.2019. 1:30
(0:1 2:1 1:3) 3:5
2138
Detroit - Minnesota
23.2.2019. 1:30
(0:2 1:1 1:0) 2:3
-32
Calgary - Anaheim
23.2.2019. 3:00
(0:0 - 1:1 - 1:0) 2:1
2139
Calgary - Anaheim
23.2.2019. 3:00
(0:0 1:1 1:0) 2:1
-15
Las Vegas - Winnipeg
23.2.2019. 4:00
(1:2 - 1:2 - 1:2) 3:6
2140
Las Vegas - Winnipeg
23.2.2019. 4:00
(1:2 1:2 1:2) 3:6
Hokej - Rusija-MHL
Dobitni tipovi
-30
Amurskie T. - Riga
23.2.2019. 4:00
(0:1 - 0:1 - 0:0) 0:2
1506
Amurskie T. - Riga
23.2.2019. 4:00
(0:1 0:1 0:0) 0:2
Košarka - NBA
Dobitni tipovi
-62
Charlotte - Washington
23.2.2019. 1:00
(27:38 - 38:22 - 31:27 - 27:23) 123:110
-59
Toronto - San Antonio
23.2.2019. 1:00
(26:23 - 29:33 - 33:35 - 32:26) 120:117
-58
Indiana - New Orleans
23.2.2019. 1:00
(24:35 - 34:36 - 39:23 - 29:17) 126:111
-55
Orlando - Chicago
23.2.2019. 1:00
(26:24 - 27:27 - 29:38 - 27:21) 109:110
2154
Orlando - Chicago
23.2.2019. 1:00
(26:24 27:27 29:38 27:21) 109:110
2155
Toronto - San Antonio
23.2.2019. 1:00
(26:23 29:33 33:35 32:26) 120:117
2156
Charlotte - Washington
23.2.2019. 1:00
(27:38 38:22 31:27 27:23) 123:110
2157
Indiana - New Orleans
23.2.2019. 1:00
(24:35 34:36 39:23 29:17) 126:111
-85
Atlanta - Detroit
23.2.2019. 1:30
(34:33 - 36:35 - 25:32 - 27:25) 122:125
-74
New York - Minnesota
23.2.2019. 1:30
(33:29 - 25:37 - 25:28 - 21:21) 104:115
2158
Atlanta - Detroit
23.2.2019. 1:30
(34:33 36:35 25:32 27:25) 122:125
2159
New York - Minnesota
23.2.2019. 1:30
(33:29 25:37 25:28 21:21) 104:115
-88
Memphis - L.A. Clippers
23.2.2019. 2:00
(23:36 - 30:29 - 33:18 - 20:29) 106:112
2160
Memphis - L.A. Clippers
23.2.2019. 2:00
(23:36 30:29 33:18 20:29) 106:112
-40
Dallas - Denver
23.2.2019. 2:30
(30:25 - 21:27 - 23:39 - 30:23) 104:114
2161
Dallas - Denver
23.2.2019. 2:30
(30:25 21:27 23:39 30:23) 104:114
-21
Oklahoma City - Utah
23.2.2019. 3:30
(35:34 31:23 27:38 36:34)129:129 148:147
2162
Oklahoma City - Utah
23.2.2019. 3:30
(35:34 31:23 27:38 36:34) 129:129 148:147
Košarka - SP (m)-Kvalifikacije Američke
Dobitni tipovi
-24
Portoriko - Argentina
23.2.2019. 1:00
(19:14 14:15 28:24 21:29)82:82 87:86
11
Sad - Panama
23.2.2019. 1:00
(22:21 - 31:25 - 27:18 - 31:16) 111:80
1981
Sad - Panama
23.2.2019. 1:00
(22:21 31:25 27:18 31:16) 111:80
1986
Portoriko - Argentina
23.2.2019. 1:00
(19:14 14:15 28:24 21:29) 82:82 87:86
-20
Meksiko - Urugvaj
23.2.2019. 3:30
(19:16 - 23:18 - 18:13 - 28:30) 88:77
1992
Meksiko - Urugvaj
23.2.2019. 3:30
(19:16 23:18 18:13 28:30) 88:77
Košarka - NBA-Duel igrača-poeni
Dobitni tipovi
1486
Leonard K. (Tor) - Griffin B. (Det)
23.2.2019. 1:00
25:15
1487
Beal B. (Was) - Walker K. (Cha)
23.2.2019. 1:00
46:27
1488
Derozan D. (San) - Williams Lo. (Lac)
23.2.2019. 1:00
23:18
1490
Lavine Z. (Chi) - Doncic L. (Dal)
23.2.2019. 1:00
Otkazano
-
1491
Vučević N. (Orl) - Jokić N. (Den)
23.2.2019. 1:00
19:19
1492
Bogdanović Boj. (Ind) - Drummond A. (Det)
23.2.2019. 1:00
20:26
Košarka - ABL liga
Dobitni tipovi
1863
Formosa Dreamers - E.Long Lions
23.2.2019. 8:00
109:101
Tenis - ATP-Delray Beach
Dobitni tipovi
-29
Johnson S. - Albot R.
23.2.2019. 0:00
(6:1 - 3:6 - 6:7) 1:2
1106
Johnson S. - Albot R.
23.2.2019. 0:00
(6:1 3:6 6:7) 1:2
-100
Del Potro J.M. - McDonald M.
23.2.2019. 2:25
(4:6 - 6:3 - 6:7) 1:2
1344
Del Potro J.M. - McDonald M.
23.2.2019. 2:25
(4:6 6:3 6:7) 1:2
Tenis - ITF (ž)-Rancho Santa Fe parovi
Dobitni tipovi
1517
Ce G / Goncalves P - Carter/Shibahar
23.2.2019. 0:20
(2:6 2:6) 0:2
-38
Gibbs N/Jaksic - Chang S/Dolehid
23.2.2019. 3:10
(3:6 - 4:6) 0:2
1516
Gibbs N/Jaksic - Chang S/Dolehid
23.2.2019. 3:15
(3:6 4:6) 0:2
1443
Gleason /Marand - Arconada/Bektas
23.2.2019. 4:10
(6:4 3:6 7:10) 1:2
Tenis - Challenge-Morelos
Dobitni tipovi
1101
Descotte M.F. - Ortega-Olmedo R.
23.2.2019. 1:00
(7:6 4:6 6:4) 2:1
1375
King E. - Olivo R.
23.2.2019. 4:00
(7:6 6:7 6:4) 2:1
Tenis - ATP-Rio de Janeiro
Dobitni tipovi
-35
Ramos Vinolas A. - Cuevas P.
23.2.2019. 1:45
(3:6 - 6:3 - 3:6) 1:2
1275
Ramos Vinolas A. - Cuevas P.
23.2.2019. 1:45
(3:6 6:3 3:6) 1:2
Tenis - ITF (ž)-Kyoto
Dobitni tipovi
-105
Anderson R. - In-Albon Y.
23.2.2019. 3:00
(-:-) -:-
1624
Anderson R. - In-Albon Y.
23.2.2019. 3:00
1:2
1503
Hibino N. - Zhang K.L.
23.2.2019. 5:10
(2:6 4:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Nanchang
Dobitni tipovi
-91
Cao S. - Yamaguchi M.
23.2.2019. 4:00
(3:6 - 6:3 - 4:6) 1:2
1690
Cao S. - Yamaguchi M.
23.2.2019. 4:00
(3:6 6:3 4:6) 1:2
-90
Sun X.L. - Lu J.
23.2.2019. 4:10
(1:6 - 0:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Perth
Dobitni tipovi
-89
Marshall A. - Elie J.
23.2.2019. 4:00
(2:6 - 5:7) 0:2
-72
Gadecki O. - Sun L.
23.2.2019. 4:00
(5:7 - 2:6) 0:2
1684
Gadecki O. - Sun L.
23.2.2019. 4:00
(5:7 2:6) 0:2
1686
Marshall A. - Elie J.
23.2.2019. 4:00
(2:6 5:7) 0:2
Tenis - Challenge-Bangkok II parovi
Dobitni tipovi
1687
Gong M-X/Zhang Z - Lopez Pe/Moriya
23.2.2019. 5:00
Predano
Tenis - ITF (ž)-Perth parovi
Dobitni tipovi
1685
Elie J/Ramialis - Ogata H/Yoshito
23.2.2019. 5:35
(7:5 6:4) 2:0
Tenis - Challenge-Bangkok II
Dobitni tipovi
1519
Gunneswaran P. - Duckworth J.
23.2.2019. 6:30
(6:7 6:3 6:7) 1:2
Tenis - ITF (ž)-Kyoto parovi
Dobitni tipovi
1788
Nara K/Tanasuga - Chen P H/Wu F-H
23.2.2019. 6:50
(6:4 3:6 2:10) 1:2
1786
Liu F/Sema E - Hozumi/Uchijima
23.2.2019. 8:25
(6:3 4:6 5:10) 1:2
Tenis - ITF (m)-Aktobe
Dobitni tipovi
1310
Tabilo A. - Catarina L.
23.2.2019. 7:00
(2:6 7:5 7:5) 2:1
1787
Lootsma N. - Dubrivnyy A.
23.2.2019. 7:00
(6:2 6:4) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Altenkirchen parovi
Dobitni tipovi
2361
Benoit /Piter K - Khabibu/Wachacz
23.2.2019. 7:35
Otkazano
-
Tenis - ITF (ž)-Shymkent
Dobitni tipovi
1309
Curovic T. - Zakharova A.
23.2.2019. 8:00
(2:6 2:2) Predano
1693
Rakhimova K. - Kruzhkova D.
23.2.2019. 8:00
(4:6 3:6) 0:2
Tenis - ATP-Dubai kvalifikacije
Dobitni tipovi
1194
Fabbiano T. - Molleker R.
23.2.2019. 8:00
(6:3 6:3) 2:0
1325
Gaber A. - Hoang A.
23.2.2019. 8:00
(1:6 0:6) 0:2
1273
Maamoun K.M. - Moutet C.
23.2.2019. 8:00
(3:6 6:7) 0:2
Odbojka - Brazil (ž)
Dobitni tipovi
-23
Ž/Pinheiros - Ž/Brasilia
23.2.2019. 0:00
(25:23 - 25:14 - 20:25 - 18:25 - 15:13) 3:2
-16
Ž/Fluminense - Ž/Curitiba
23.2.2019. 0:00
(25:14 - 25:19 - 25:18) 3:0
1481
Ž/Pinheiros - Ž/Brasilia
23.2.2019. 0:00
(25:23) 3:2
1482
Ž/Fluminense - Ž/Curitiba
23.2.2019. 0:00
(25:14) 3:0
-86
Ž/Osasco - Ž/Rexona
23.2.2019. 1:30
(25:23 - 22:25 - 21:25 - 25:23 - 15:9) 3:2
1480
Ž/Osasco - Ž/Rexona
23.2.2019. 1:30
(25:23) 3:2
Odbojka - Japan (m)
Dobitni tipovi
-47
Toray Arrows - Vc Nagano Tridents
23.2.2019. 4:00
(25:21 - 23:25 - 25:22 - 25:19) 3:1
Odbojka - J. Koreja (m)
Dobitni tipovi
1818
Hyundai Skywalkers - S.Kepco
23.2.2019. 6:00
(28:26) 3:0
Odbojka - J. Koreja (ž)
Dobitni tipovi
1826
Ž/Heungkuk PS - Ž/GS Caltex
23.2.2019. 8:00
(25:22) 3:0
Odbojka Na Pijesku - World Tour (ž)
Dobitni tipovi
1937
Bonnerova/Maixnerova - Fujii/Kumada
23.2.2019. 4:00
(21:18 21:11) 2:0
1938
Kou N-H/Liu P H - Udomchavee/Numwong
23.2.2019. 4:00
(18:21 17:21) 0:2
1939
Dowdy A / Quiggle C - Wopat C / Hochevar B
23.2.2019. 5:00
(21:10 21:18) 2:0
1940
Harnett/Lapointe - Andriuka/Vitkauskaite
23.2.2019. 5:00
(19:21 22:20 15:11) 2:1
1948
Kubickova/Kvapilova - Arvanti/Karagkouni
23.2.2019. 6:00
(21:19 14:21 9:15) 1:2
1949
Urango/Ledoux - Gordon J / Marcelle S
23.2.2019. 6:00
(15:21 21:12 15:11) 2:1
1980
Mizoe/Hashimoto - Suzuki C / Sakaguchi Y
23.2.2019. 7:00
(15:21 10:21) 0:2
1982
Radarong/Hongpak - Kusano/Nishibori
23.2.2019. 7:00
(22:20 17:21 15:10) 2:1
Ragbi - Super Ragbi
Dobitni tipovi
1703
Japan Sunwolves - Waratahs
23.2.2019. 5:15
(20:17) 30:31
1704
Crusaders - Hurricanes
23.2.2019. 7:35
(24:0) 38:22
Ova web stranica koristi vlastite kolačiće (cookies) i kolačiće trećih strana kako bi svojim korisnicima pružila bolje mogućnosti pregledavanja i ponudila im usluge prilagođene njihovim vlastitim potrebama i interesima. Korištenjem naših usluga izražavate svoj pristanak na korištenje kolačića.
Što je "kolačić"? Razumijem