1.01
1000

Korisne poveznice

Tipovi oklada
Sve Osnovna ponuda Osnovna ponuda dvoznak Favorit PLUS: utakmica Konačni rezultat Ishod bez neriješenog 1. trećina ili kraj Zbroj golova - u 1.trećini ili na utakmici 1.gol Zbroj golova na utakmici Zbroj golova na utakmici (uklj. Produžetke) Najpopularnije kombinacije Osnovna ponuda/zbroj golova zbroj golova tim zbroj golova na utakmici zbroj golova na utakmici (uklj. Produžetke) Utakmica/zbroj golova tima Hendikep Tim pobjeđuje bez primljenog gola Svaki tim daje gol Oba daju gol 1+ gol u svakoj trećini 2+ gola u svakoj trećini Tim daje gol u svakoj trećini Oba tima daju gol u svakoj trećini Zbroj osvojenih trećina tim Tko pobjeđuje više trećina? 1. trećina dvoznak 1.trećina/kraj 1.trećina - ishod bez nerješenog 1.trećina - prvi gol Zbroj golova u 1. trećini zbroj golova u 1. trećini 1.trećina - oba daju gol 1.trećina: oba daju gol 1.trećina - hendikep 1. trećina točan rezultat 2.trećina Zbroj golova u 2. trećini 2.trećina: oba daju gol 3.trećina Zbroj golova u 3. trećini 3.trećina: oba daju gol Točan broj golova Raspon golova na utakmici Točan rezultat Gol pada 00:01-04:59 Gol pada 00:01-08:59 Gol pada 00:01-14:59 Ekipa s igračem manje daje gol Kazneni udarac Iskorišteni igrač više Zbroj golova tjekom power play-a na utakmici Gol će biti postignut na prazna vrata Igrač daje 2 i više golova (uključujući produžetke) Hattrick će biti postignut na utakmici (uključujući produžetke) Golman ostvaruje poen igrača (uklj.produžetke) Igrač 1. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) Igrač 2. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) Udarcii u okvir gola igrača (Uklj. produžetke) Zbroj udaraca u okvir gola 1.tim zbroj udaraca na gol 2.tim zbroj udaraca na gol Svaki tim će imati u regularnom vremenu (zbroj udaraca na gol) Više udaraca u okvir gola 1. trećina Zbroj isključenja na 2 minute 1.tim zbroj isključenja na 2 minute 2.tim zbroj isključenja na 2 minute Svaki tim će imati u regularnom vremenu (zbroj isključenja od 2.minute) Više isključenja
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu. 1 X 2 više datum
2.35 4.00 2.50 +33 18.04. 19:30
Salzburg - Klagenfurt 15672 Finale / rezultat serije (3:2)
2.25 3.80 2.60 +47 16.04. 19:30
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu. 1 X 2 datum
Sydney Ice Dogs - Sydney Bears 4685
7.40 7.60 1.20 19.04. 11:30
Sve Osnovna ponuda Osnovna ponuda dvoznak Favorit PLUS: utakmica Konačni rezultat Ishod bez neriješenog 1. trećina ili kraj Zbroj golova - u 1.trećini ili na utakmici 1.gol Zbroj golova na utakmici Zbroj golova na utakmici (uklj. Produžetke) Najpopularnije kombinacije Osnovna ponuda/zbroj golova zbroj golova na utakmici zbroj golova na utakmici (uklj. Produžetke) Utakmica/zbroj golova tima Hendikep Tim pobjeđuje bez primljenog gola Svaki tim daje gol Oba daju gol 1+ gol u svakoj trećini 2+ gola u svakoj trećini Tim daje gol u svakoj trećini Oba tima daju gol u svakoj trećini Zbroj osvojenih trećina tim Tko pobjeđuje više trećina? 1. trećina dvoznak 1.trećina/kraj 1.trećina - ishod bez nerješenog 1.trećina - prvi gol Zbroj golova u 1. trećini zbroj golova u 1. trećini 1.trećina - oba daju gol 1.trećina: oba daju gol 1.trećina - hendikep 1. trećina točan rezultat 2.trećina Zbroj golova u 2. trećini 2.trećina: oba daju gol 3.trećina Zbroj golova u 3. trećini 3.trećina: oba daju gol Točan broj golova Raspon golova na utakmici Točan rezultat Gol pada 00:01-04:59 Gol pada 00:01-08:59 Gol pada 00:01-14:59 Ekipa s igračem manje daje gol Kazneni udarac Isključenje od 5 min. Iskorišteni igrač više Zbroj golova tjekom power play-a na utakmici Gol će biti postignut na prazna vrata Igrač daje 2 i više golova (uključujući produžetke) Hattrick će biti postignut na utakmici (uključujući produžetke) Golman ostvaruje poen igrača (uklj.produžetke) Igrač 1. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) Igrač 2. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) Zbroj udaraca u okvir gola 1.tim zbroj udaraca na gol 2.tim zbroj udaraca na gol Svaki tim će imati u regularnom vremenu (zbroj udaraca na gol) Više udaraca u okvir gola 1. trećina Zbroj isključenja na 2 minute 1.tim zbroj isključenja na 2 minute 2.tim zbroj isključenja na 2 minute Svaki tim će imati u regularnom vremenu (zbroj isključenja od 2.minute) Više isključenja
1.60 4.70 4.20 +37 16.04. 19:30
Tappara - Pelicans 1315 Finale / rezultat serije (0:0)
2.25 3.70 2.60 +45 20.04. 16:00
Acadie Bathurst Titan - Baie Comeau Drakkar 1438 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
7.00 5.60 1.30 +20 17.04. 00:00
Victoriaville Tigres - Rouyn Noranda Huskies 1437 1/4 Finala / rezultat serije (2:0)
3.30 4.30 1.75 +20 17.04. 01:00
Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 1858 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
5.40 5.00 1.40 +20 17.04. 01:00
Sagueneens Chicoutimi - Cape Breton Eagles 1875 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
2.20 3.90 2.50 +20 17.04. 01:30
Bremerhaven - Eisbaren 1546 Finale / rezultat serije 0:0
2.15 3.80 2.70 +48 17.04. 19:30
Valerenga - Storhamar 9629 Finale / rezultat serije (0:1)
2.50 4.20 2.20 +35 17.04. 19:00
1.90 4.10 3.20 +21 16.04. 19:30
Ottawa 67s - Oshawa 2338 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
2.60 4.00 2.10 +17 17.04. 01:00
Kitchener - London Knights 7146 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
3.10 4.40 1.80 +17 17.04. 01:00
Sudbury - North Bay 7159 1/4 Finala / rezultat serije (0:2)
2.30 4.30 2.30 +17 17.04. 01:05
Greyhounds - Saginaw 4807 1/4 Finala / rezultat serije (1:2)
3.30 4.40 1.75 +1 18.04. 18:00
Sve Osnovna ponuda Osnovna ponuda dvoznak Konačni rezultat Ishod bez neriješenog 1. trećina ili kraj Zbroj golova - u 1.trećini ili na utakmici 1.gol Zbroj golova na utakmici Zbroj golova na utakmici (uklj. Produžetke) Osnovna ponuda/zbroj golova zbroj golova tim Utakmica/zbroj golova tima Hendikep Svaki tim daje gol Oba daju gol 1+ gol u svakoj trećini 2+ gola u svakoj trećini Tim daje gol u svakoj trećini Oba tima daju gol u svakoj trećini Zbroj osvojenih trećina tim Tko pobjeđuje više trećina? 1. trećina dvoznak 1.trećina/kraj 1.trećina - ishod bez nerješenog Zbroj golova u 1. trećini 1.trećina - oba daju gol 1.trećina: oba daju gol 1.trećina - hendikep 1. trećina točan rezultat Točan broj golova Raspon golova na utakmici Točan rezultat Gol pada 00:01-04:59 Gol pada 00:01-08:59 Gol pada 00:01-14:59 Ekipa s igračem manje daje gol Kazneni udarac Isključenje od 5 min. Zbroj golova tjekom power play-a na utakmici Gol će biti postignut na prazna vrata Obrambeni igrač daje gol (uključujući produžetke) Igrač daje 2 i više golova (uključujući produžetke) Hattrick će biti postignut na utakmici (uključujući produžetke) Golman ostvaruje poen igrača (uklj.produžetke) Igrač 1. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) Igrač 2. Tima daje gol/poeni igrača (uključujući produžetke) 1. trećina Zbroj isključenja na 2 minute 1.tim zbroj isključenja na 2 minute 2.tim zbroj isključenja na 2 minute Svaki tim će imati u regularnom vremenu (zbroj isključenja od 2.minute) Više isključenja