Borilački sportovi Fusion Fight League
Tipovi oklada
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Lewcziszin K. - Tvrdý L.
|
2.20 | 1.60 | +1 | 03.05. 18:00 |
Jančuška M. - Miler M.
|
1.12 | 4.80 | +1 | 03.05. 18:00 |
Žemla V. - Amirkhani A.
|
1.60 | 2.20 | +1 | 03.05. 18:00 |
Bruknar Š. - Juřík M.
|
1.15 | 4.40 | +1 | 03.05. 18:00 |
Šindelář J. - Malina V.
|
1.45 | 2.45 | +1 | 03.05. 18:00 |
Zavičak L. - Evdokimov E.
|
1.85 | 1.85 | +1 | 03.05. 18:00 |
Machmudov T. - Rasim Pala A.
|
1.10 | 5.80 | +1 | 03.05. 18:00 |
Juříček J. - Talafous J.
|
1.75 | 2.00 | +1 | 03.05. 18:00 |
Borilački sportovi UFC
U BetBuilderu oklada na 0,5 rundi se odnosi točno na polovinu runde (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tipovi oklada
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Costa A. - Borjas K.
|
1.65 | 2.05 | +1 | 05.05. 00:00 |
Bonfim I. - Pichel V.
|
1.20 | 3.70 | +1 | 05.05. 00:15 |
Barbosa D. - Kareckaite E.
|
1.40 | 2.50 | +1 | 05.05. 00:30 |
Ruffy M. - Mullarkey J.
|
1.55 | 2.15 | +1 | 05.05. 00:45 |
Silva Joaquim - Klose D.
|
2.30 | 1.50 | +1 | 05.05. 01:00 |
Silva Jean - Gomis W.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 05.05. 02:00 |
Brener E. - Orolbai M.
|
2.70 | 1.40 | +1 | 05.05. 02:15 |
Kowalkiewicz K. - Lucindo I.
|
3.10 | 1.30 | +1 | 05.05. 02:30 |
Shore J. - Brito J.
|
2.25 | 1.50 | +1 | 05.05. 02:45 |
Craig P. - Borralho C.
|
3.30 | 1.25 | +1 | 05.05. 04:00 |
Pereira M. - Potieria I.
|
1.20 | 3.70 | +1 | 05.05. 04:15 |
Smith A. - Petrino V.
|
3.60 | 1.20 | +1 | 05.05. 04:30 |
Martinez J. - Aldo J.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 05.05. 04:45 |
Pantoja A. - Erceg S.
|
1.30 | 2.95 | +1 | 05.05. 05:00 |
Strickland S. - Costa P.
|
1.45 | 2.45 | +1 | 02.06. 04:00 |
Makhachev I. - Poirier D.
|
1.20 | 3.90 | +1 | 02.06. 04:15 |
McGregor C. - Chandler M.
|
1.75 | 1.90 | +1 | 30.06. 06:00 |
Borilački sportovi UFC Fight Night
U BetBuilderu oklada na 0,5 rundi se odnosi točno na polovinu runde (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tipovi oklada
Sve
Pobjednik
Meč će biti neriješen (neodlučen)
Kraj u 1. rundi
Kraj u 2. rundi
Kraj u 3. rundi
Zbroj rundi manje/više
Zbroj rundi
Meč završava na bodove ili tehničkom odlukom
Meč završava K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
Meč završava predajom
1.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
2.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
Meč završava unutar 60 sekundi nakon početka 1. runde
1. borac pobjeđuje po bodove ili tehničkom odlukom
2. borac pobjeđuje na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
2. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
1. borac pobjeđuje predajom
2. borac pobjeđuje predajom
1. borac dobiva meč u 1. rundi
1. borac dobiva meč u 2. rundi
1. borac dobiva meč u 3. rundi
2.borac dobiva meč u 1. rundi
2. borac dobiva meč u 2. rundi
2. borac dobiva meč u 3. rundi
1. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
2. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Llontop J. - Padilla C.
|
1.25 | 3.40 | +1 | 27.04. 22:00 |
Yahya R. - Henry V.
|
4.30 | 1.15 | +1 | 27.04. 22:00 |
Mayes D. - Machado C.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 27.04. 22:00 |
Benitez G. - Maheshate
|
2.70 | 1.40 | +1 | 27.04. 22:00 |
Mann M. - Souza K.
|
3.10 | 1.30 | +1 | 27.04. 22:00 |
Petrovic I. - Liang Na
|
1.20 | 3.90 | +1 | 27.04. 22:00 |
Hubbard A. - Figlak Mich.
|
2.15 | 1.55 | +1 | 27.04. 22:00 |
Pearce J. - Onama D.
|
1.55 | 2.15 | +1 | 28.04. 01:00 |
Nicolau M. - Perez A.
|
1.55 | 2.25 | +1 | 28.04. 01:00 |
Spann R. - Guskov B.
|
1.50 | 2.30 | +1 | 28.04. 01:00 |
Means T. - Medic U.
|
3.10 | 1.30 | +1 | 28.04. 01:00 |
Lane A. - Diniz J.
|
2.70 | 1.40 | +1 | 28.04. 01:00 |
Lipski A. - Silva K.
|
2.10 | 1.60 | +1 | 28.04. 01:00 |
Moises T. - Klein L.
|
2.00 | 1.65 | +26 | 08.06. 22:00 |
Whittaker R. - Chimaev K.
|
2.60 | 1.40 | +1 | 22.06. 21:00 |
Borilački sportovi KSW
Tipovi oklada
Sve
Pobjednik
Meč će biti neriješen (neodlučen)
Kraj u 1. rundi
Kraj u 2. rundi
Kraj u 3. rundi
Kraj u 4. rundi
Kraj u 5. rundi
Zbroj rundi manje/više
Zbroj rundi
Meč završava na bodove ili tehničkom odlukom
Meč završava K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
Meč završava predajom
1.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
2.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
Meč završava unutar 60 sekundi nakon početka 1. runde
1. borac pobjeđuje po bodove ili tehničkom odlukom
2. borac pobjeđuje na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
2. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
1. borac pobjeđuje predajom
2. borac pobjeđuje predajom
1. borac dobiva meč u 1. rundi
1. borac dobiva meč u 2. rundi
1. borac dobiva meč u 3. rundi
1. borac dobiva meč u 4. rundi
1. borac dobiva meč u 5. rundi
2.borac dobiva meč u 1. rundi
2. borac dobiva meč u 2. rundi
2. borac dobiva meč u 3. rundi
2. borac dobiva meč u 4. rundi
2. borac dobiva meč u 5. rundi
1. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
2. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Tolkaczewski P. - Turynski M.
|
1.45 | 2.45 | +1 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.40 | 2.55 | +1 | 11.05. 19:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 11.05. 20:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.40 | 2.70 | +1 | 11.05. 20:30 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
2.30 | 1.50 | +1 | 11.05. 21:00 |
Michalski M. - Lesko B.
|
2.25 | 1.50 | +1 | 11.05. 21:30 |
Vila A. - Formela K.
|
2.75 | 1.35 | +26 | 11.05. 22:00 |
Ruchala R. - Kaczmarczyk P.
|
1.45 | 2.40 | +32 | 11.05. 22:30 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.25 | 3.40 | +26 | 11.05. 23:00 |
Bartosinski A. - Grzebyk A.
|
1.20 | 3.90 | +32 | 11.05. 23:30 |
Glowacki K. - Kasperski D.
|
2.20 | 1.55 | +1 | 07.06. 19:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 07.06. 20:30 |
Michaliszyn I. - Hooi B.
|
1.30 | 3.10 | +1 | 07.06. 22:00 |
Szymanski R. - Held M.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wiklacz J. - Przybysz S.
|
1.30 | 3.10 | +1 | 07.06. 23:30 |
Borilački sportovi Oktagon MMA
Tipovi oklada
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Glismann L. - Siwiec L.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 04.05. 18:00 |
Holzer M. - Kurhela E.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 04.05. 18:00 |
Langer P. - Doussis M.
|
1.57 | 2.28 | +1 | 04.05. 18:00 |
Shaaban H. - Gelezi Neri H.
|
1.25 | 3.63 | +1 | 04.05. 18:00 |
Brajshori E. - Odunjo T.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 04.05. 18:00 |
Moeil H. - Austin S.
|
1.75 | 1.98 | +1 | 04.05. 18:00 |
Sanikidze M. - Farbod Iran N.
|
1.20 | 4.13 | +1 | 04.05. 18:00 |
Adamia B. - Brcic S.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 04.05. 18:00 |
Eckerlin Ch. - Brož M.
|
1.60 | 2.22 | +1 | 04.05. 20:00 |
Keita L. - Sardari A.
|
1.11 | 5.73 | 04.05. 20:00 | |
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.53 | 2.37 | +1 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | 08.06. 18:00 | |
Kincl P. - Peňáz M.
|
1.50 | 2.45 | +1 | 08.06. 18:00 |
Duque A. - Machaev M.
|
3.04 | 1.34 | 08.06. 18:00 | |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | 08.06. 18:00 | |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |