1.01
1000

Korisne poveznice

Tipovi oklada
Sve Osnovna ponuda Osnovna ponuda dvoznak Favorit PLUS: utakmica Poluvrijeme ili kraj Ishod bez neriješenog Zbroj golova Zbroj golova tim zbroj golova tim Oba daju gol Kombinacije - Strijelci Oba daju gol i zbroj golova Utakmica i zbroj golova Hendikep 1.poluvrijeme 1.poluvrijeme dvoznak 1.poluvrijeme zbroj golova 1.poluvrijeme - oba tima daju gol 1. poluvrijeme - hendikep Točan rezultat točan rezultat (MULTI) poluvrijeme / kraj Poluvrijeme/Kraj sa dvoznakom poluvrijeme/kraj i zbroj golova 1. gol i osnovna ponuda Svaki tim daje 2 ili više golova Gol u oba poluvremena Oba daju gol u oba poluvremena Oba daju gol u istom poluvremenu Gubit će tokom, ali.. ne prima gol Ne prima gol pobjeđuje barem jedno poluvrijeme Pobjeđuje barem jedno poluvrijeme pobjeđuje oba poluvremena Pobjeđuje oba poluvremena daje gol u oba poluvremena Daje gol u oba poluvremena Osnovna ponuda i oba daju gol pobjeđuje sa razlikom Daje/ne daje gol Utakmica/1.poluvrijeme zbroj golova Utakmica/1.tim zbroj golova Utakmica/2.tim zbroj golova Minuta 1.gola 1.tim 1.gol - minuta 2.tim 1.gol-minuta 1.poluvrijeme/2.poluvrijeme 1.poluvrijeme zbroj golova/2.poluvrijeme zbroj golova Točan broj golova 2.poluvrijeme 2.poluvrijeme zbroj golova 2. poluvrijeme - oba tima daju gol Rezultat tijekom meča će biti Rezultat tijekom meča neće biti Gol u vremenskom rasponu Neće biti gol u vremenskom rasponu Utakmica: 1-15 minuta Utakmica: 1-30 minuta Utakmica: 1-60 minuta Utakmica: 1-75 minuta Da/ne kazneni udarac Crveni karton (kartoni za trenera i ostalo pomoćno osoblje se ne računaju) Zbroj kornera 1.tim zbroj kornera 2.tim zbroj kornera 1.poluvrijeme zbroj kornera 1.tim 1.poluvrijeme zbroj kornera 2.tim 1.poluvrijeme zbroj kornera 2.poluvrijeme zbroj kornera 1.tim 2.poluvrijeme zbroj kornera 2.tim 2.poluvrijeme zbroj kornera Više kornera zamjena u 1.poluvrijeme Da/ne Autogol 1. pol/2. pol oba daju gol 1.gol Poluvrijeme s više golova točan broj golova Raspon golova raspon golova 1. poluvrijeme - točan rezultat 2. poluvrijeme - točan rezultat Oba daju gol ili više golova od Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-3 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-4 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-5 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-6 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 3-5 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 3-6 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-3 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-4 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-5 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-6 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 3-5 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 3-6 1. poluvrijeme - Osnovna ponuda i oba daju gol dvoznak i zbroj golova dvoznak i oba daju gol Dvoznak utakmica i oba daju gol 1. pol. Dvoznak utakmica i oba daju gol 2. pol. 2. poluvrijeme - dvoznak i oba daju gol poluvrijeme/kraj i zbroj golova 1. pol.