Rukomet Liga prvaka Liga prvaka
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Liga prvaka (ž) Liga prvaka (ž)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Europska liga (m) Europska liga (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Europska liga (ž) Europska liga (ž)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Češka 1 (m) Češka 1 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Poluvrijeme ili kraj
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. pol.- zbroj golova
2. pol.- hendikep
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Brno - Dukla P.
|
2.80 | 8.40 | 1.65 | +22 | 19.04. 18:00 |
Nove Veseli - Strakonice
|
1.55 | 8.20 | 3.20 | +5 | 20.04. 17:00 |
Karvina - Lovosice
|
1.30 | 9.80 | 4.80 | +5 | 20.04. 18:00 |
Plzen - Koprivnice
|
1.10 | 13.00 | 9.40 | +5 | 21.04. 15:00 |
Frydek Mistek - Zubri
|
1.50 | 8.20 | 3.10 | +4 | 21.04. 18:00 |
Rukomet Danska 1 (m) Danska 1 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Rukomet Danska 1 (ž) Danska 1 (ž)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
NFH Nyk - Esbjerg
|
7.00 | 18.00 | 1.15 | +16 | 19.04. 18:30 |
Soenderjyske HK - Silkeborg Voel
|
1.85 | 8.00 | 2.40 | +16 | 19.04. 20:00 |
Bjerringbro FH - Aarhus Utd.
|
3.30 | 9.60 | 1.50 | +15 | 20.04. 15:00 |
Horsens - Ringkobing
|
1.75 | 8.20 | 2.60 | +14 | 21.04. 15:00 |
Rukomet Finska 1 (m) Finska 1 (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Francuska 2 (m) Francuska 2 (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Istres - Frontignan Thau
|
1.55 | 9.40 | 2.95 | +13 | 19.04. 20:00 |
Nancy - Angers
|
1.30 | 11.00 | 4.30 | +13 | 19.04. 20:00 |
Besancon - Selestat
|
2.85 | 8.60 | 1.60 | +13 | 19.04. 20:30 |
Caen - Massy Essonne
|
1.65 | 8.60 | 2.80 | +13 | 19.04. 20:30 |
Billere - Pontault Combault
|
2.10 | 8.20 | 2.05 | +13 | 19.04. 20:30 |
Sarrebourg - Cherbourg
|
2.85 | 8.60 | 1.60 | +13 | 19.04. 20:30 |
Rukomet Francuska (m)-Kup
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Rukomet Francuska 1 (ž) Francuska 1 (ž)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Chambray T. - Merignac
|
1.15 | 16.00 | 6.60 | +16 | 19.04. 20:00 |
JDA Dijon - Saint Amand
|
1.35 | 12.00 | 4.20 | +16 | 19.04. 20:00 |
Stella St.Maur - Metz
|
19.00 | 35.00 | 1.00 | +7 | 19.04. 20:30 |
Plan de Cuques - Strasbourg
|
1.15 | 16.00 | 6.60 | +16 | 19.04. 20:30 |
Toulon - Brest Bretagne
|
14.00 | 35.00 | 1.02 | +15 | 19.04. 20:30 |
Nantes - Paris 92
|
1.35 | 10.00 | 3.70 | +5 | 21.04. 17:00 |
Rukomet J.Koreja 1 (ž) J.Koreja 1 (ž)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Mađarska 1 (m) Mađarska 1 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
zbroj golova tim
Zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Broj golova igrača
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Dabas - Neka
|
1.40 | 9.40 | 3.70 | +16 | 19.04. 18:00 |
Veszprem KC - Szeged
|
1.15 | 15.00 | 7.00 | +15 | 19.04. 20:00 |
Balatonfüred - Gyöngyös
|
1.85 | 8.00 | 2.40 | +2 | 20.04. 18:00 |
Csurgo - Veszprémi KKFT
|
1.25 | 11.00 | 5.80 | +2 | 20.04. 18:00 |
Eger - Budakalasz KZRT
|
2.40 | 8.00 | 1.85 | +2 | 20.04. 18:00 |
Tatabanya - Komloi
|
1.30 | 9.60 | 5.20 | +2 | 20.04. 18:30 |
Rukomet Njemačka 1 (m) Njemačka 1 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Poluvrijeme ili kraj
Zbroj golova
Hendikep
Zbroj golova tim
zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. pol.- zbroj golova
2. pol.- hendikep
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Broj golova igrača
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Balingen - Bergischer
|
1.95 | 7.80 | 2.35 | +23 | 19.04. 19:00 |
Flensburg - Magdeburg
|
2.10 | 7.60 | 2.20 | +24 | 19.04. 20:00 |
Eisenach - TVB 1898 Stuttgart
|
2.10 | 7.80 | 2.20 | +22 | 20.04. 19:00 |
Füchse Berlin - Kiel
|
1.60 | 8.40 | 3.10 | +5 | 21.04. 14:05 |
Hamburg - Gummersbach
|
1.70 | 8.00 | 2.80 | +5 | 21.04. 15:00 |
Erlangen - Leipzig
|
2.65 | 7.60 | 1.80 | +5 | 21.04. 16:30 |
Rukomet Njemačka 2 (m) Njemačka 2 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Ishod bez neriješenog
Zbroj golova
Hendikep
zbroj golova tim
Zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Essen - Coburg
|
1.90 | 8.00 | 2.35 | +16 | 19.04. 19:00 |
Hamm Westfalen - Ludwigshafen
|
1.25 | 12.00 | 5.20 | +16 | 19.04. 19:30 |
Potsdam - Nordhorn Lingen
|
1.35 | 10.00 | 4.10 | +16 | 19.04. 19:30 |
Lübbecke - Dessau Rosslauer
|
1.35 | 10.00 | 4.10 | +16 | 19.04. 20:00 |
Dormagen - Lübeck Schwartau
|
1.90 | 8.20 | 2.35 | +2 | 20.04. 18:00 |
TuS Vinnhorst - Aue
|
1.40 | 8.60 | 3.90 | +2 | 20.04. 19:30 |
Huttenberg - Grosswallstadt
|
1.75 | 7.60 | 2.50 | +1 | 21.04. 17:00 |
Elbflorenz - Bietigheim
|
2.45 | 8.00 | 1.75 | +1 | 21.04. 17:00 |
Minden - Hagen
|
3.60 | 9.20 | 1.40 | +1 | 22.04. 19:30 |
Rukomet Izrael 1 (m) Izrael 1 (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Rukomet Poljska 1 (m) Poljska 1 (m)
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Osnovna ponuda dvoznak
Favorit PLUS: utakmica
Ishod bez neriješenog
Poluvrijeme ili kraj
Zbroj golova
Hendikep
zbroj golova tim
Osnovna ponuda i zbroj golova
Pobjeda sa razlikom
1.poluvrijeme
1.poluvrijeme dvoznak
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. pol.- zbroj golova
2. pol.- hendikep
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Tarnow - Gdanjsk
|
2.45 | 8.80 | 1.80 | +23 | 19.04. 18:00 |
Piotrkowianin - Legionowo
|
1.50 | 9.00 | 3.30 | +5 | 20.04. 18:00 |
G.Opole - Zag.Lubin
|
1.55 | 8.60 | 3.10 | +5 | 21.04. 16:00 |
A.Pulawy - Kwidzyn
|
1.25 | 11.00 | 5.40 | +5 | 21.04. 16:00 |
Kalisz - Ostrow Wlkp.
|
1.65 | 8.00 | 2.70 | +4 | 21.04. 18:00 |
Gornik Zabrze - Wisla Plock
|
7.80 | 13.00 | 1.10 | +5 | 22.04. 18:00 |
Rukomet Poljska 1 (ž) Poljska 1 (ž)
Tipovi oklada
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Koszalin - Piotrcovia
|
2.75 | 8.50 | 1.70 | +3 | 20.04. 16:00 |
Gniezno - Kobierzyce
|
3.20 | 9.50 | 1.50 | +3 | 20.04. 18:00 |
Jaroslaw - Start Elblag
|
1.65 | 9.00 | 2.80 | +3 | 20.04. 18:00 |
Lublin - Zagl.Lubin
|
2.60 | 8.50 | 1.75 | +3 | 21.04. 13:00 |
Lwow - Kalisz
|
2.10 | 8.00 | 2.10 | +3 | 22.04. 18:00 |
Rukomet Rumunjska 1 (m) Rumunjska 1 (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Timisoara - CSM Constanta
|
4.50 | 11.00 | 1.30 | +3 | 20.04. 13:30 |
Steaua Bucuresti - Sighisoara
|
1.45 | 11.00 | 3.30 | +3 | 20.04. 17:00 |
Suceava - CSM Bucuresti
|
2.20 | 8.00 | 2.00 | +3 | 21.04. 20:00 |
Buzau - Potaissa Turda
|
2.20 | 8.00 | 2.00 | +3 | 21.04. 20:00 |
Bacau - Focsani
|
1.85 | 8.00 | 2.40 | +3 | 21.04. 20:00 |
Rukomet Rumunjska (m)-Kup Rumunjska (m)-Kup
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Ishod bez neriješenog
Poluvrijeme ili kraj
Zbroj golova
Hendikep
zbroj golova tim
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. pol.- zbroj golova
2. pol.- hendikep
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Rukomet Rumunjska 1 (ž) Rumunjska 1 (ž)
Tipovi oklada
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
CSM Bucuresti - Ramnicu Valcea
|
1.10 | 17.00 | 9.00 | +3 | 24.04. 14:00 |
Minaur Baia Mare - Gloria Bistrita
|
9.00 | 17.00 | 1.10 | +3 | 24.04. 18:00 |
Mioveni - Gloria Bistrita
|
17.00 | 25.00 | 1.02 | +3 | 27.04. 10:00 |
Zalau - Craiova
|
1.45 | 11.00 | 3.30 | +3 | 27.04. 20:00 |
Brasov - Dunarea Braila
|
4.90 | 13.00 | 1.25 | +3 | 27.04. 20:00 |
Minaur Baia Mare - Stiinta Bucuresti
|
1.02 | 24.00 | 17.00 | +3 | 27.04. 20:00 |
Rapid Bucuresti - Targu Jiu
|
1.02 | 25.00 | 17.00 | +3 | 27.04. 20:00 |
Magura Cisnadie - Buzau
|
1.85 | 8.00 | 2.40 | +3 | 27.04. 20:00 |
Rukomet Rumunjska (ž)-Kup Rumunjska (ž)-Kup
2023/2024
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Ishod bez neriješenog
Poluvrijeme ili kraj
Zbroj golova
Hendikep
zbroj golova tim
Pobjeda sa razlikom
Poluvrijeme / kraj
1. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
1. poluvrijeme - hendikep
1.poluvrijeme - zbroj golova
1. poluvrijeme - nepar/par golova
2.poluvrijeme
2. poluvrijeme - ishod bez nerješenog
2. pol.- zbroj golova
2. pol.- hendikep
2. poluvrijeme - nepar/par golova
Nepar/par broj golova
Poluvrijeme s više golova
Više
Manje
Rukomet Slovačka 1 (m) Slovačka 1 (m)
Tipovi oklada
Više
Manje