Boks Boks
Tipovi oklada
Sve
Osnovna ponuda
Zbroj rundi
Meč završava na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje po bodove ili tehničkom odlukom
2. borac pobjeđuje na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
2. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
Meč završava od 1.-3.runde
Meč završava od 4.-6.runde
Meč završava od 7.-9.runde
Meč završava od 10.-12.runde
Meč završava od 1.-6.runde
Meč završava od 7.-12.runde
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika borbe. | 1 | X | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|---|
Rodriguez Emmanuel - Nishida Ryosuke
|
1.44 | 17.00 | 2.80 | 04.05. 11:00 | |
Stanionis Eimantas - Maestre Gabriel
|
1.08 | 21.00 | 8.00 | 05.05. 01:00 | |
Barrios Mario - Maidana Fabian Andres
|
1.10 | 21.00 | 7.00 | 05.05. 01:00 | |
Figueroa Brandon - Magdaleno Jessie
|
1.08 | 21.00 | 8.00 | 05.05. 01:00 | |
Alvarez Saul - Munguia Jaime
|
1.17 | 19.00 | 5.00 | +12 | 05.05. 04:00 |
Inoue Naoya - Nery Luis
|
1.08 | 21.00 | 8.00 | +12 | 06.05. 11:00 |
McCaskill Jessica - Price Lauren
|
3.50 | 15.00 | 1.33 | 11.05. 22:00 | |
Kambosos Jnr George - Lomachenko Vasiliy
|
6.00 | 21.00 | 1.12 | +12 | 12.05. 10:00 |
Chamberlain Mark - Oluwaseun Wahab Joshua
|
1.08 | 21.00 | 8.00 | 18.05. 18:00 | |
Kabayel Agit - Sanchez Frank
|
2.50 | 17.00 | 1.53 | 18.05. 20:00 | |
Cordina Joe - Cacace Anthony
|
1.17 | 21.00 | 5.00 | +12 | 18.05. 20:00 |
Opetaia Jai - Briedis Mairis
|
1.20 | 19.00 | 5.00 | +12 | 18.05. 21:00 |
Fury T. - Usyk Oleksandr
|
2.00 | 19.00 | 1.88 | +12 | 18.05. 23:00 |
Navarrete Emanuel - Berinchyk Denys
|
1.20 | 19.00 | 5.00 | 19.05. 04:00 | |
Taylor Josh - Catterall Jack
|
1.80 | 15.00 | 2.05 | +12 | 25.05. 22:00 |
Ford Raymond - Ball Nick
|
1.57 | 17.00 | 2.40 | 01.06. 19:00 | |
Sheeraz Hamzah - Williams Austin
|
1.50 | 17.00 | 2.60 | 01.06. 19:00 | |
Hutchinson Willy - Richards Craig
|
2.25 | 15.00 | 1.67 | 01.06. 19:00 | |
Dubois Daniel - Hrgovic Filip
|
2.75 | 19.00 | 1.44 | 01.06. 21:00 | |
Wilder D. - Zhang Zhilei
|
2.50 | 17.00 | 1.53 | 01.06. 21:00 | |
Beterbiev Artur - Bivol Dmitry
|
1.95 | 17.00 | 1.95 | +12 | 01.06. 22:00 |
Diaz Nate - Masvidal Jorge
|
3.10 | 7.00 | 1.40 | 02.06. 04:00 | |
Billam-Smith Chris - Riakporhe Richard
|
3.00 | 17.00 | 1.40 | 15.06. 22:00 | |
Matias Subriel - Paro Liam
|
1.10 | 21.00 | 7.00 | 16.06. 04:00 | |
Benavidez David - Gvozdyk Oleksandr
|
1.17 | 19.00 | 5.00 | 16.06. 04:00 | |
Davis Gervonta - Martin Frank
|
1.17 | 19.00 | 5.00 | 16.06. 05:00 | |
Lopez Teofimo - Claggett Steve
|
1.10 | 21.00 | 7.00 | 30.06. 04:00 | |
Estrada Juan Francisco - Rodriguez Jesse
|
3.75 | 19.00 | 1.30 | 30.06. 04:00 | |
Taylor Katie - Serrano Amanda
|
1.65 | 19.00 | 2.20 | 21.07. 03:00 | |
Madrimov Israil - Crawford Terence
|
5.00 | 19.00 | 1.17 | 04.08. 04:00 |