BetBuilder
Period
Tečaj
1.01
1000

Korisne poveznice

Borilački sportovi
U BetBuilderu oklada na 0,5 rundi se odnosi točno na polovinu runde (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. 1 2 više datum
Pantoja A. - Erceg S. 7096 UFC 301
1.30 2.95 +1 04.05. 23:59
Martinez J. - Aldo J. 7106 UFC 301
1.80 1.80 +1 04.05. 23:59
Smith A. - Petrino V. 7120 UFC 301
3.60 1.20 +1 04.05. 23:59
Craig P. - Borralho C. 7126 UFC 301
3.30 1.25 +1 04.05. 23:59
Brito J. - Shore J. 7137 UFC 301
1.55 2.20 +1 04.05. 23:59
Kowalkiewicz K. - Lucindo I. 7160 UFC 301
3.10 1.30 +1 04.05. 23:59
Brener E. - Orolbai M. 7163 UFC 301
2.70 1.40 +1 04.05. 23:59
Silva Jean - Gomis W. 7166 UFC 301
1.70 1.95 +1 04.05. 23:59
Silva Joaquim - Klose D. 7173 UFC 301
2.30 1.50 +1 04.05. 23:59
Ruffy M. - Mullarkey J. 7175 UFC 301
1.55 2.15 +1 04.05. 23:59
Barbosa D. - Kareckaite E. 7178 UFC 301
1.40 2.50 +1 04.05. 23:59
Bonfim I. - Pichel V. 7180 UFC 301
1.20 3.70 +1 04.05. 23:59
Costa A. - Borjas K. 7184 UFC 301
1.65 2.05 +1 04.05. 23:59
Strickland S. - Costa P. 2579 UFC 302
1.45 2.45 +1 02.06. 04:00
Makhachev I. - Poirier D. 2572 UFC 302
1.20 3.90 +1 02.06. 04:15
McGregor C. - Chandler M. 8007 UFC 303
1.75 1.90 +1 30.06. 06:00
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. 1 2 više datum
Yahya R. - Henry V. 3782 Las Vegas
4.30 1.15 +1 27.04. 22:00
Mayes D. - Machado C. 3789 Las Vegas
1.80 1.80 +1 27.04. 22:00
Benitez G. - Maheshate 3792 Las Vegas
2.70 1.40 +1 27.04. 22:00
Mann M. - Souza K. 3794 Las Vegas
3.10 1.30 +1 27.04. 22:00
Petrovic I. - Liang Na 3804 Las Vegas
1.20 3.90 +1 27.04. 22:00
Hubbard A. - Figlak Mich. 3824 Las Vegas
2.15 1.55 +1 27.04. 22:00
Pearce J. - Onama D. 2866 Las Vegas
1.55 2.15 +1 28.04. 01:00
Nicolau M. - Perez A. 3773 Las Vegas
1.55 2.25 +1 28.04. 01:00
Spann R. - Guskov B. 3774 Las Vegas
1.50 2.30 +1 28.04. 01:00
Means T. - Medic U. 3777 Las Vegas
3.10 1.30 +1 28.04. 01:00
Lane A. - Diniz J. 3806 Las Vegas
2.70 1.40 +1 28.04. 01:00
Lipski A. - Silva K. 3817 Las Vegas
2.10 1.60 +1 28.04. 01:00
Moises T. - Klein L. 3748
2.00 1.65 +26 08.06. 22:00
Whittaker R. - Chimaev K. 3593 Riyadh, Saudi Arabia
2.60 1.40 +1 22.06. 21:00
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. 1 2 više datum
Tolkaczewski P. - Turynski M. 2573 KSW 94
1.45 2.45 +1 11.05. 19:00
Kreft A. - Carmona M. 2787 KSW 94
1.40 2.55 +1 11.05. 19:30
Stawowy F. - Vitasovic I. 5245 KSW 94
1.80 1.80 +1 11.05. 20:00
Tarchila D. - Kareta D. 5247 KSW 94
1.40 2.70 +1 11.05. 20:30
Prasel R. - Vojcak S. 3090 KSW 94
2.30 1.50 +1 11.05. 21:00
Michalski M. - Lesko B. 5243 KSW 94
2.25 1.50 +1 11.05. 21:30
Vila A. - Formela K. 3605 KSW 94
2.75 1.35 +1 11.05. 22:00
Ruchala R. - Kaczmarczyk P. 22838 KSW 94
1.45 2.40 +1 11.05. 22:30
Wrzosek A. - Szpilka A. 5266 KSW 94
1.25 3.10 +1 11.05. 23:00
Bartosinski A. - Grzebyk A. 9033 KSW 94
1.20 3.90 +1 11.05. 23:30
Glowacki K. - Kasperski D. 6326 KSW 95
2.20 1.55 +1 07.06. 19:00
Surdyn P. - Erzanukaev S. 6548 KSW 95
1.80 1.80 +1 07.06. 20:30
Michaliszyn I. - Hooi B. 6554 KSW 95
1.30 3.10 +1 07.06. 22:00
Szymanski R. - Held M. 6549 KSW 95
1.80 1.80 +1 07.06. 22:30
Wiklacz J. - Przybysz S. 3779 KSW 95
1.30 3.10 +1 07.06. 23:30
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. 1 2 više datum
Glismann L. - Siwiec L. 2378 Oktagon 57
1.55 2.32 +1 04.05. 18:00
Holzer M. - Kurhela E. 2384 Oktagon 57
1.50 2.45 +1 04.05. 18:00
Langer P. - Doussis M. 2385 Oktagon 57
1.57 2.28 +1 04.05. 18:00
Shaaban H. - Gelezi Neri H. 2396 Oktagon 57
1.25 3.63 +1 04.05. 18:00
Brajshori E. - Odunjo T. 7406 Oktagon 57
1.50 2.45 +1 04.05. 18:00
Moeil H. - Austin S. 7409 Oktagon 57
1.75 1.98 +1 04.05. 18:00
Sanikidze M. - Farbod Iran N. 13198 Oktagon 57
1.20 4.13 +1 04.05. 18:00
Adamia B. - Brcic S. 20438 Oktagon 57
2.32 1.55 +1 04.05. 18:00
Eckerlin Ch. - Brož M. 41172 Oktagon 57
1.60 2.22 +1 04.05. 20:00
Keita L. - Sardari A. 41173 Oktagon 57, Gamechanger
1.11 5.73 04.05. 20:00
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D. 2544 Oktagon 58
1.53 2.37 +1 08.06. 18:00
Zawada D. - Mazuch M. 2548 Oktagon 58
1.42 2.70 +1 08.06. 18:00
Legierski M. - Wanliss A. 2554 Oktagon 58, Gamechanger
1.60 2.22 08.06. 18:00
Kincl P. - Peňáz M. 2559 Oktagon 58
1.50 2.45 +1 08.06. 18:00
Duque A. - Machaev M. 8012 Oktagon 58, Gamechanger
3.04 1.34 08.06. 18:00
Korkmaz A. - Amirkhani M. 12147 Oktagon 58, Gamechanger
1.58 2.26 08.06. 18:00
Silva L. - Gogoladze A. 13201 Oktagon 58
1.86 1.86 +1 08.06. 18:00
Vémola K. - Végh A. 25492 Oktagon 58
1.90 1.90 +1 08.06. 18:00
Kozma D. - Surdu I. 31236 Oktagon 58
1.86 1.86 +1 08.06. 18:00
Barborík V. - Rajewski L. 2578 Oktagon 59, Gamechanger
1.40 2.77 20.07. 18:00
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.86 1.86 20.07. 18:00
Lima F. - Magard J. 12159 Oktagon 59
1.34 3.04 +1 20.07. 18:00
Pobjednik Pobjednik datum
Keita L. 9587 2024
2.50 04.05. 18:00
Torres D. 9595 2024
3.50 04.05. 18:00
Paradeiser R. 9619 2024
3.50 04.05. 18:00
Machaev M. 9622 2024
3.50 04.05. 18:00
Legierski M. 9634 2024
8.00 04.05. 18:00
Bogdanovic P. 9649 2024
15.00 04.05. 18:00
Wanliss A. 9730 2024
15.00 04.05. 18:00
Duque A. 9650 2024
30.00 04.05. 18:00
Sardari A. 9749 2024
75.00 04.05. 18:00