1.01
1000

Korisne poveznice

Tipovi oklada
Sve Osnovna ponuda Poluvrijeme ili kraj Ishod bez neriješenog Zbroj golova Zbroj golova tim Oba daju gol Oba daju gol i zbroj golova Utakmica i zbroj golova Hendikep 1.poluvrijeme zbroj golova 1.poluvrijeme - oba tima daju gol 1. poluvrijeme - hendikep Točan rezultat poluvrijeme / kraj Poluvrijeme/Kraj sa dvoznakom poluvrijeme/kraj i zbroj golova 1. gol i osnovna ponuda Svaki tim daje 2 ili više golova Gol u oba poluvremena Oba daju gol u oba poluvremena Oba daju gol u istom poluvremenu Gubit će tokom, ali.. Ne prima gol Pobjeđuje barem jedno poluvrijeme Pobjeđuje oba poluvremena Daje gol u oba poluvremena Osnovna ponuda i oba daju gol Daje/ne daje gol Utakmica/1.poluvrijeme zbroj golova Utakmica/1.tim zbroj golova Utakmica/2.tim zbroj golova Minuta 1.gola 1.tim 1.gol - minuta 2.tim 1.gol-minuta 1.poluvrijeme/2.poluvrijeme 1.poluvrijeme zbroj golova/2.poluvrijeme zbroj golova Točan broj golova 2.poluvrijeme 2.poluvrijeme zbroj golova 2. poluvrijeme - oba tima daju gol 2. poluvrijeme - hendikep Rezultat tijekom meča će biti Rezultat tijekom meča neće biti Gol u vremenskom rasponu Neće biti gol u vremenskom rasponu Minuta zadnjeg gola (85:00 i kasnije) Utakmica: 1-15 minuta Utakmica: 1-30 minuta Utakmica: 1-60 minuta Utakmica: 1-75 minuta 1.gol 1. poluvrijeme 1. gol 2. poluvrijeme 1. gol Poluvrijeme s više golova Raspon golova 1. poluvrijeme - točan rezultat 2. poluvrijeme - točan rezultat Oba daju gol ili više golova od Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-3 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-4 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-5 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 2-6 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 3-5 Osnovna ponuda/Raspon golova na utakmici 3-6 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-3 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-4 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-5 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 2-6 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 3-5 Poluvrijeme/Kraj/Raspon golova na utkamici 3-6 dvoznak i zbroj golova dvoznak i oba daju gol