BetBuilder
Period
Tečaj
1.01
1000

Korisne poveznice

Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Kielce - Magdeburg 2312 1/4 Finala / 1.utakmica
2.25 8.00 2.05 +5 24.04. 18:45
Montpellier - Kiel 2297 1/4 Finala / 1.utakmica
2.85 8.20 1.70 +5 24.04. 20:45
Veszprem KC - Aalborg 4070 1/4 Finala / 1.utakmica
1.40 10.00 4.30 +5 25.04. 18:45
Paris SG - Barcelona 4044 1/4 Finala / 1.utakmica
2.40 8.60 1.90 +5 25.04. 20:45
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Ferencvaros - Esbjerg 8256 1/4 Finala / 1.utakmica
3.50 8.40 1.55 +5 27.04. 16:00
Kristiansand - Gyor 7290 1/4 Finala / 1.utakmica
2.40 8.80 1.90 +5 27.04. 18:00
Bietigheim - HC Odense 7305 1/4 Finala / 1.utakmica
3.20 8.40 1.55 +5 28.04. 14:00
CSM Bucuresti - Metz 8261 1/4 Finala / 1.utakmica
1.60 9.00 3.10 +5 28.04. 16:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 datum
Ferencvaros - Olympiakos 3422 1/2 Finala / 1.utakmica
1.30 11.00 4.50 20.04. 14:00
Valur Reykjavik - Minaur Baia Mare 3421 1/2 Finala / 1.utakmica
2.40 8.00 1.85 21.04. 21:30
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Din.Bucuresti - Skjern 3981 1/4 Finala / 1.utakmica
1.15 11.00 6.80 +4 23.04. 18:45
IK Savehof - Flensburg 4371 1/4 Finala / 1.utakmica
6.60 12.00 1.15 +4 23.04. 18:45
Füchse Berlin - Nantes 4223 1/4 Finala / 1.utakmica
1.40 9.20 3.70 +4 23.04. 20:45
RN Löwen - Sporting CP 4363 1/4 Finala / 1.utakmica
2.05 7.80 2.05 +4 23.04. 20:45
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 datum
Gran Canaria - Elche 8695 1/2 Finala / 1.utakmica
5.00 12.00 1.25 21.04. 13:30
Michalovce - SL Benfica 8700 1/2 Finala / 1.utakmica
3.30 9.00 1.50 21.04. 17:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Gloria Bistrita - Dunarea Braila 5558 1/2 Finala / Graz
1.60 8.50 2.95 +2 11.05. 15:00
Storhamar - Nantes 5559 1/2 Finala / Graz
3.30 9.00 1.50 +2 11.05. 18:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
1.40 9.20 3.90 +2 13.04. 18:30
2.30 8.20 1.85 +2 13.04. 18:30
HSG Barnbach Koflach - Bregenz 3375
5.60 10.00 1.25 +2 13.04. 18:30
1.15 11.00 7.40 +2 13.04. 18:30
1.95 7.80 2.15 +2 13.04. 20:20
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Koprivnice - Plzen 2175 1/2 Finala / rezultat serije 0:1
3.60 11.00 1.40 +19 13.04. 15:00
Lovosice - Karvina 2198 1/2 Finala / rezultat serije 0:1
2.25 8.00 1.95 +25 13.04. 17:00
1.80 8.00 2.50 +5 14.04. 11:30
Dukla P. - Frydek Mistek 23186
1.35 9.40 4.20 +6 14.04. 15:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
GOG - Fredericia 3577 Playoff
1.30 11.00 4.40 +16 12.04. 20:00
Nordsjaelland - Skanderborg 2435 Payout
2.50 7.80 1.80 +16 13.04. 15:00
Bjerringbro - Aalborg 2437 Playoff
3.90 10.00 1.35 +16 13.04. 16:00
TMS Ringsted - Skjern 3576 Playoff
3.10 8.40 1.55 +16 13.04. 17:45
Holstebro - Kolding 12638 Payout
1.70 8.20 2.70 +13 14.04. 18:00
Ribe Esbjerg - Mors 12916 Playoff
1.55 8.40 3.10 +13 14.04. 19:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
1.10 22.00 9.80 +20 12.04. 20:00
1.45 10.00 3.60 +20 12.04. 20:00
1.75 8.40 2.75 +19 12.04. 20:00
1.30 12.00 5.00 +20 12.04. 20:00
1.03 26.00 14.00 +20 12.04. 20:30
3.50 10.00 1.45 +20 12.04. 20:30
1.05 24.00 13.00 +20 13.04. 20:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Cournon D Auvergne - Istres 8326
2.50 8.20 1.75 +12 12.04. 20:30
1.50 8.80 3.10 +13 12.04. 20:30
1.20 13.00 5.80 +13 12.04. 20:30
2.25 8.40 1.90 +13 12.04. 20:30
Pontault Combault - Valence 2876
1.20 12.00 5.80 +5 13.04. 20:30
Frontignan Thau - Besancon 2880
1.50 9.40 3.10 +5 13.04. 20:30
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
7.80 14.00 1.10 +6 13.04. 17:00
3.30 8.60 1.45 +6 13.04. 17:00
Zafeirakis - Panellinios AC Atheny 24703
1.10 14.00 7.80 +6 13.04. 17:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
16.00 28.00 1.01 +9 13.04. 18:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
UMF Stjarnan - Afturelding 25182
2.85 8.60 1.60 +13 13.04. 18:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
1.15 16.00 6.80 +13 12.04. 21:40
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
1.10 16.00 8.20 +13 13.04. 06:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
1.45 9.00 3.50 +13 13.04. 09:10
Chungnam Sports - SK Hawks 20063
5.20 11.00 1.25 +5 14.04. 11:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Colorful Daegu - Gyeongnam DC 3761
9.80 21.00 1.05 +13 13.04. 11:00
Busan Bisco - Seoul City 15604
2.65 7.40 1.70 +5 14.04. 09:10
SK Sugar Gliders - Wonderful Samcheok 3186
1.40 9.60 3.40 +5 14.04. 13:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
12.00 24.00 1.05 +16 13.04. 17:00
12.00 25.00 1.05 +16 13.04. 18:00
1.20 13.00 6.20 +16 13.04. 18:30
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Leipzig - Hannover Burgdorf
UŽIVO
1.20 15.00 6.80
1.20 15.00 6.80 +24 12.04. 20:00
3.50 9.60 1.50 +24 12.04. 20:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Magdeburg - Füchse Berlin 4208 1/2 Finala / Köln
1.80 8.80 2.55 +23 13.04. 16:10
Flensburg - Melsungen 4210 1/2 Finala / Köln
1.35 10.00 4.60 +23 13.04. 19:00
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta u regularnom vremenu 1 X 2 više datum
Arendal - Naerboe IL 5482 1/4 Finala / 1.utakmica
1.35 10.00 4.20 +15 14.04. 17:00
Elverum - Bergen Handball 5596 1/4 Finala / 1.utakmica
1.10 20.00 11.00 +15 14.04. 17:00
Kolstad - Halden 4720 1/4 Finala / 1.utakmica
1.01