Korisne poveznice

REAL SOCIEDAD - PSG

05.03.2024 21:00
pic

U uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka, Real Sociedad u San Sebastianu dočekuje Paris SG! Baski na svom stadionu "Anoeta" imaju nemoguću misiju, moraju nadoknaditi zaostatak od 0:2 iz prvog meča. Mogu li izvesti veliki pothvat?

U prvom meču Paris SG je iskoristio prednost domaćeg terena u drugom poluvremenu. Kylian Mbappe je donio prednost u 58. minuti, s Bradley Barcola fiksirao konačni omjer u 70. minuti.

Tako je momčad trenera Luisa Enriquea stavila hipoteku na ulazak u top 8 Lige prvaka. I to ne samo rezultatom, nego i činjenicom da je u znatno boljoj formi, već je osigurala novu titulu prvaka Francuske, dok je Sociedad recentno prolazio veliku krizu, naročito u aspektu - efikasnosti. Stoga je zaista teško očekivati da će proraditi i zabiti 3 pogotka Parižanima.

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje, odigraj i osvoji veliki dobitak!